www.cvonline.hu

Logisztikai projekt koordinátor - Székesfehérvár környéke

  • A hirdetés 1135 napja lejárt
Feladatkör: A prototípusgyártás anyagellátásának megszervezése, anyagrendelések létrehozása, kezelése. Az előszéria-fázis során keletkező gyártási és szállítási igények kezelése. A prototípusgyártás alkatrész-változásainak nyomon követése, támogatása logisztikai szempontból. Áttelepítések (külső-belső) puffer gyártásának, ill. kiszervezési tevékenységek (bérmunka) megszervezése, szállítások, rendelési kondíciók, csomagolások kialakítása. Az új projektek logisztikai költségkalkulációjának tervezése, egyeztetése és a pénzügyi osztály támogatása. Közreműködés költségcsökkentési és innovatív projektek kialakításában, ill. bevezetésében.
Végzettség: Felsőfokú logisztikai.
Szakmai tapasztalat: Min. 3 éves gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben.
Informatika: felhasználó szintű office ismeretek
Egyéb követelmény: Erős tárgyalási szintű angol- és/vagy németnyelv-tudás. Termelésirányító-rendszer ismeretek. Határozott fellépés. Kiváló szervezőkészség. Terhelhetőség. Célorientált munkavégzés, komplex gondolkodás.
Logisztika/Értékesítés területre
Megjegyzés: Magyarországon több gyárral jelen levő, multinacionális cégcsoport autóipari gyára.