www.cvonline.hu

Logisztikai program menedzser

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.06.28.
Hirdetés azonosító: 807551

Partnerünk egy ellátási lánc szektorban működő multinacionális disztribútor vállalat, amely számára Logisztikai program menedzsert keresünk.

Feladatok:

Ügyfélkapcsolatok és a kapcsolódó Inventory Logistics Management ügyfelek kezelése
A Beszerzőkkel való kapcsolatok kiépítése és fejlesztése
A meglévő üzleti kapcsolatok megőrzése és ezek kiterjesztése a Globális Kereskedelmi Központ együttműködésével
Az ellátási lánc felügyelete (kapcsolattartás a kulcs beszállítókkal, az alkatrészek időben történő megrendelésének és kiszállításának biztosítása, kulcsfontosságú alkatrészek meghatározása a tengerentúli ELÁBÉ deflációhoz és a saját deflációs törekvések végrehajtása, folyamatfejlesztések vezetése, a számlák időben történő kifizetésének biztosítása)
Kis létszámú csapat irányítása
Kanban és konszignációs raktárkészlet programok kiszolgálása / karbantartása
Beszerzési, előrejelzési és ügyfélszolgálati feladatok elvégzése
Sourcing szerepkör ellátása a meglévő Inventory Logistics Management programok irányításában a kijelölt ügyfelek számára
A vevői kiszolgálás minősőgének fejlesztése
A csapatcélok megvalósulásának elősegítése
A beszállítók és a vevők támogatása műszaki- és termékinformációk biztosítása által
A folyamatok folyamatos fejlesztése
A negyedéves hozzáférhető / elfekvő készlet egyeztetések koordinálása az ügyféllel a megfelelően karbantartott számla biztosításának érdekében
Szoros együttműködés a marketing és üzletfejlesztési csapatokkal a növekedési célok elérése érdekében
Havi pénzügyi elemzések elvégzése

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Folyékony francia nyelvtudás
3+ év logisztikai területen szerzett tapasztalat
Ügyfélorientált gondolkodásmód és hozzáállás, értékesítői / szolgáltatói attitüd
Vezetői tapasztalat, vezetői készségek
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Vállalkozó szellem, proaktivitás, kezdeményezőkészség, magabiztosság, elhivatottság, csapatmunkára való képesség
A célok elérésére való képesség közvetlen felügyelet és irányítás nélkül
Utazási hajlandóság, mobilitás

Amit kínálunk:

Multinacionális nagyvállalati légkör és fejlődési lehetőség egy növekedésben levő cégnél
Fiatalos csapat
Széleskörű juttatási csomag (munkába járás támogatása, étkezési jegy, Cafeteria)

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a