Logisztikai-pénzügyi munkatárs (nyomdai, grafikai szolgáltatások)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 806161
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Logisztikai és pénzügyi területhez kötődő feladatok ellátása.

Feladatkör, felelősségek:    · Operatív beszerzési feladatok ellátása, szükség esetén új beszállítók felkutatása

· Szállítások, anyagmozgatás szervezése, futárok koordinálása

· Szállítólevelek, előreutalások esetén számlák kiállítása

· Bank, bejövő számlák nyomon követése, kintlévőségek kezelése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · Min. középszintű végzettség, szakirányú végzettség előnyt jelent

· Hasonló területen szerzett 3-4 év logisztikai, pénzügyi tapasztalat, preferáltan nyomdai, reklámügynökségi, kiadói oldalon

· Kiváló kommunikációs készség

· Csapatjátékos attitűd

Nyelvtudás:    Angol nyelvismerete előnyt jelent

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, nyomdai és grafikai szolgáltatásokkal foglalkozó vállalat.

Miért csatlakozzon éppen megbízónk csapatához?

Mert:

· Fiatalos, dinamikus a csapat,

· Emberközpontú a munkahely,

· Hosszútávra szóló lehetőséget kínál.

Jelentkezését a bérigény megjelölésével várjuk!

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.