www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI OSZTÁLYVEZETŐ

  • A hirdetés 373 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Főbb feladatok:

  • társaságunk logisztikai folyamatainak stratégiai kidolgozása, megvalósítása
  • beszerzésekhez kapcsolódó pályáztatások, szerződéskötések lebonyolítása, költségtervezés
  • közbeszerzésekkel összefüggő feladatok ellátása
  • kapcsolattartás belső szervezeti egységek vezetőivel, külső partnerekkel, beszállítókkal
  • szervezeti egység munkatársainak irányítása, ellenőrzése
  • erőforrások és költségek optimalizálása
  • raktár optimális kihasználtságának biztosítása
  • felelős a leltározás megszervezéséért és lebonyolításáért
  • riportok, elemzések (napi, heti, havi) készítése

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági, vagy logisztikai végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • legalább 5 év vezetői gyakorlat
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség, valamint problémamegoldó képesség
  • stratégiai látásmód
  • határozott, proaktív személyiség

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzát kérjük 2016. február 22.-ig elküldeni az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő