www.cvonline.hu

Logisztikai osztályvezető – Szeged

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Szegedi üzletünkbe

Logisztikai osztályvezető

munkatársat keresünk

Feladatok:
  • a lehető legnagyobb forgalom elérése az értékesítés fejlesztésével
  • zavartalan kereskedelmi folyamatok biztosítása az áruház teljes területére vonatkozóan
  • áruházi kollégák eladótéri munkájának, vevőorientációjának irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • a vevőkiszolgálás minőségének folyamatos ellenőrzése
  • készletgazdálkodás, árufeltöltés gördülékenységének biztosítása
  • kihelyezési sztenderdek megvalósításának biztosítása
  • az OBI koncepciók bevezetése, megvalósítása
  • a vevők igényeinek megfelelő, a dolgozók lehetőségeit is figyelembe vevő hatékony munkaidő-beosztás megszervezése a hatályos munkaidőmodell betartása mellett
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • vezetői – szervezői képesség
  • eredményorientált hozzáállás
  • átfogó gazdálkodási ismeretek, és ezek alkalmazásának készsége
  • vevőközpontú gondolkodású, dinamikus, jó csapatépítő
  • jó kommunikációs képesség
  • erős együttműködési hajlandóság
  • nyitott, meggyőző személyiség
  • elkötelezettség saját maga, és kollégái fejlesztése mellett

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a Logisztikai osztályvezető -Szeged megnevezést.
Munkavégzés helye Szeged
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szeged