www.cvonline.hu

Logisztikai operátor

  • A hirdetés 905 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely  42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg  600 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • áruátvétel, bevételezés a rendszerbe
  • fizikai anyagmozgatás, csomagolás, komissiózás

Elvárások

  • elektromos targonca típusra szóló jogosítvány (3324,3312,3313 sz engedély előnyös)
  • számítógépes ismeretek és raktári területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • több műszakos/ folyamatos munkarendben történő alkalmazás
  • vállalati buszt biztosítunk a bejáráshoz
  • munkaruha csomag
  • cafeteria
  • alapbér és a törvényes pótlék rendszer
  • negyedéves teljesítmény bonusz

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Bács-Kiskun
Budapest
Pest
Csongrád
Tolna
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő