www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Budapesti székhelyű multinacionális energetikai vállalat

pozícióba, teljes munkaidőbe, budapesti munkavégzési helyre munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi kereskedelmi és fuvarokmányok előállítása, (speciális, akkreditíves és egyedi szerződéses követelményeknek megfelelően is);
  • Speditőrökkel, beszállítókkal való kapcsolattartás, fuvarszerződések előkészítése.

Szakmai elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség, és
  • nemzetközi szállítmányozásban való jártasság, és
  • főleg nagy volumenű projektekben (külkereskedelmi, export-import ügyletek lebonyolításában) szerzett gyakorlat, és
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, és
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office programcsomag), és
  • minimum 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett, szakirányú gyakorlat.

Személyes elvárások:

  • önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • jó szervezőkészség;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • problémamegoldó készség;
  • projektszemlélet;
  • agilitás, jó kommunikációs készség;
  • csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • további nyelvek ismerete (főként német, orosz);
  • SAP, EAKER ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • részvétel nemzetközi létesítmények tervezésében, inspiráló feladatok.

Ha a fenti pozícióleírás felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol és magyar nyelvű pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő