www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 807 napja lejárt

A Sematic Group a világ egyik vezető beszállítója a felvonó alkatrészek területén. Tevékenységeink magukban foglalják az automata felvonóajtók, komplett felvonók, alrendszerek és elemek, valamint fülkék, fülkecsomagok és bejáratok gyártását és forgalmazását.

Link megjelenítése

 Dinamikusan fejlődő cégünk keres elhívatott, gyakorlatias és eredményorientált jelöltet

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

pozícióba

Feladatok:

  • logisztikai vezető munkájának napi szintű támogatása;
  • fuvar szervezés a legkedvezőbb feltételek és a belső-és külső ügyfelek igényeinek illetve határidők betartása alapján;
  • dokumentumok, anyagok elkészítése, előkészítése, szükség esetén fordítása;
  • csomagolási lista és a DSS lista elkészítése;
  • a R2P + R2L csomagolási lista elküldése a DOC-os ügyfeleknek;
  • napi szintű idegen nyelvű kommunikáció írásban és szóban;
  • cég logisztikai céljait támogató munkavégzés vállalatirányítási rendszer használatával;
  • személyes és aktív részétel késztermék leltározásban

Elvárások:

  • gyakorlati és elméleti ismeretek logisztikai/ fuvarozási feladatok terén;
  • pontos, szakszerű és feladatorientált munkavégzés;
  • kulturált kommunikáció szóban és írásban;
  • logisztikai, raktári folyamatok és eszközök ismerete;
  • képesség csapatban dolgozni;
  • magas szintű MS Office ismeret;
  • tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret

Előny:

  • kereskedelmi és/ vagy logisztikai felsőfokú végzettség;
  • 2 évnél hosszabb, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • azonnali kezdési lehetőség

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális gyártó cégnél
  • kihívást jelentő munkakör

Munkakezdés: Azonnal

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a következő email címre küldje el hozzánk.

Sematic Hungária Kft., Nyíregyháza, Debreceni út 273.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol