www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 892 napja lejárt

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, gépek és rendszerek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleink különböző iparágakban nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok. Cégünk három fő termékcsoportban tevékenykedik: szépségápolás, ipari és egészségügyi megoldások.

A PAYER Csoport ajkai telephelyén egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például a terméktervezés, szerszámgyártás, fröccsöntés, összeszerelés. A jelenleg közel 500 főt foglalkoztató ajkai vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

/anyaggazdálkodási területre/

Feladatok:

  • vevői megrendelések, előrejelzések rögzítése és folyamatos karbantartása a vállalatirányítás rendszerben
  • kiszállítások vevői igény szerinti koordinálása a kapcsolódó területekkel, kiszállításhoz szükséges (nem vám) dokumentumok elkészítése.
  • számlák, jóváírások készítése és eljuttatása a vevőhöz.
  • megrendelés visszaigazolások rögzítése és eljuttatása a vevőkhöz
  • napi szintű kommunikáció a felelősségi körébe tartozó partnerekkel a fenti témákban értékesítési törzsadatok (cikktörzs, vevőtörzs, kondíciók) folyamatos karbantartása a vállaltirányítási rendszerben.
  • adatszolgáltatás és kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év ellátási lánc bármely területén szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozottság, problémamegoldó képesség,
  • Német vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS World és Excel
  • vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

Előny:

  • anyaggazdálkodás terén szerzett  releváns tapasztalat

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:  Ajka - Veszprém megye