www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 712 napja lejárt

A szerves kémia területén tevékenykedő, elsősorban exportra termelő Ubichem cégcsoport központi logisztikai/beszerzési csoportjának budapesti telephelyére

kollégát keres azonnal belépéssel.

Főbb feladatok:

  • export ügyintézés
  • rendelések nyilvántartása
  • működéshez szükséges (nem vegyi) anyagok beszerzése
  • készletnyilvántartó program kezelése
  • számlák előkészítése utalásra
  • logisztikai dokumentumok rendszerezése
  • nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • magas szintű számítógépkezelői ismeret (Word, Excel)
  • középszintű gyakorlati angol nyelvtudás
  • precizitás

Előnyt jelent:

  • export ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • szakirányú képzettség (logisztika, külkereskedelem)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatási rendszer

Munkaidő, munkarend

  • teljes munkaidő, általános munkarend

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen “logisztika” megjelöléssel.”

Jelentkezési határidő: 2015. április 15.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő