www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 783 napja lejárt

Ruhaipari termelő vállalat keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Áru bevételezés
  • Vevői lehívások kezelése (árukiadások)
  • Angol nyelvű kapcsolattartás partnerekkel, mind szóban és írásban
  • Együttműködés a készáru raktárban dolgozó raktárosokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Logisztikában szerzett szakmai gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, stb.)
  • Jó kommunikációs képességek
  • Önállóság és terhelhetőség
  • Nagyfokú precizitás
  • Tanulni vágyás, szorgalom
  • Csapatban való együttműködés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves releváns tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Kérjük pályázatát (fényképpel ellátott magyar és angol szakmai önéletrajz) a megpályázott pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol