www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 916809

Multinacionális partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal, logisztikai szolgáltatóval,
  • készlet kezelés, leltározási feladatok,
  • szállítói megrendelések rögzítése, ütemezése, kapcsolattartás a megbízókkal,
  • megbízói megrendelések rögzítése, átvizsgálása, megrendelések elfogadása,
  • megbízásokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • problémamegoldás és a reklamációk azonnali kezelése a kereskedelem megfelelő szintű kiszolgálása érdekében,
  • készletszintek értékelése,
  • javaslattétel a folyamatok javítására.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • logisztikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • magas szintű, aktív Excel tudás (függvények, Pivot-tábla),
  • ügyfél orientáltság,
  • kiemelkedő kommunikációs képességek,
  • döntéshozatali képesség,
  • határozott fellépés.
Előny:
  • Angol nyelvtudás,
  • logisztikai területen végzett tanulmányok, pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • multinacionális munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület
  • Munkaidő: napi 8 órában, hétfő - csütörtök 08:00 - 17:00, péntek 08:00-14:30
Kapcsolat:

Referencia szám: KM-LG-01
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy aki teljes mértékben megfelel az elvárásoknak, csak azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, egy héten belül telefonon keresztül.