www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 892774

Multinacionális, ipari gázokat forgalmazó partnerünk bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Beérkező megrendelések adminisztratív feldolgozása,
  • Szállítások tervezése, szervezése,
  • Export-import adminisztráció,
  • Vevőszolgálati feladatok teljes körű kezelése,
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, megrendelőkkel,
  • Társosztályokkal való együttműködés.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, logisztikai tanulmány előnyt jelent,
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Erős, jól használható angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • Word, Excel programok magas szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Lelkesedés, dinamizmus,
  • Kimagasló problémamegoldó készség,
  • Pozitív szemléletmód.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése