www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 994 napja lejárt

Stabil, dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk az alábbi pozícióba várja a jelentkezőket:

 Megbízónk hosszú távú, stabil munkalehetőséget és kihívásokban gazdag munkakört nyújt az új kolléga számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új termék bevezetési projektekben történő részvétel
  • Kifutó termékek kezelése
  • Új anyagok bevezetésének koordinálása
  • Gyártástervezés
  • Anyacéggel, társosztályokkal történő kapcsolattartás

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Excel magas szintű ismerete, SAP ismeret előny
  • Aktív középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Előny: logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Speciális, fejlett technológia
  • Kihívásokban gazdag munkakör
  • Szakirányú képzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol