www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizel.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll  a vevők szolgálatába.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft.  az alábbi pozícióba keres munkatársat:

FELADATOK

  • Alapanyag raktárban az anyagok rendszerbe történő bevezetése
  • Termelési, nem termelési anyagok, eszközök szállítása és rakodása anyagmozgató gépek segítségével, anyagmozgató gépek napi ellenőrzése,
  • Alapanyag és komponens kommissiózás anyaglista alapján

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség (szakiskola, szakközépiskola)
  • Targonca vezetői engedély (mindhárom típusra)
  • Számítástechnikai ismeretek/ SAP vagy egyéb vállaltirányítási rendszer alkalmazó szintű ismerete előny

KÉPESSÉGEK

  • Precíz munkavégzés
  • Alkalmazkodóképesség és rugalmasság

BÉREZÉS

  • Fix besorolási bér
  • Cafetéria-rendszer
  • Munkaruha-csomag
  • Munkába járás térítése egyéni feltételek szerint

Jelentkezését eljuttathatja az alábbi elérhetőségeken keresztül is

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük juttassa el pályázatát vagy a cég portáján elhelyezett jelentkezési lap kitöltésére is  lehetősége van.

Cím:  Schneider-Electric Energy Magyarország Kft. (6090 Kunszentmiklós, Kossuth L. utca 60.)  vagy

Fax: 06 76 551 204

A jelöltek kiválasztása személyes elbeszélgetés alapján történik, az alkalmas jelölteket telefonon értesítjük és hívjuk be a munkaviszony létesítésével kapcsolatos elbeszélgetésre. Az álláshelyek betöltése folyamatos.

Helyek Fejér
Bács-Kiskun
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő