www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 822544

Multinacionális logisztikai cég szigetszentmiklósi telephelyére, azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Stratégiai anyagok (alap és segédanyagok) beszerzése, logisztikai felügyelete,
  • A cég vállalatirányítási rendszerébe a készletgazdálkodási adatok felvitele, frissítése,
  • A megrendelések elkészítése, a szállítási határidők betartásának figyelése,
  • számlák ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Heti és havi beszerzési riportok elkészítése.
  • Leltározás.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS-Office),
  • SAP ismerete.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkába állás kezdete: kiválasztást követően azonnal
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (megközelíthető Csepelről és környező településekről céges busszal)
Kapcsolat:
Jelentkezés: fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Referencia szám: Buyer02

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.