www.cvonline.hu

Logisztikai Munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 788881
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal kerékpár forgalmazó partnerünkhöz keresünk Logisztikai munkatársat.

Feladatok:

  • Beérkező áru ellenőrzése tételesen számla alapján
  • Termék azonosító cimke elhelyezése
  • Termék betároláa

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18 életév
  • heti 2-3nap

Munkaidő: Hétfő és Péntek között napi 4 órában, 11:00 - 15.00 óra között

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • heti 5nap vállalása hosszú távon

Amit kínálunk

  • bruttó 680 Ft-os órabér
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után.