www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.03.31.
Hirdetés azonosító: 781448
lejárt

Az energiaszolgáltatásban meghatározó szerepet betöltő partnerünk számára

LOGISZTIKAI MUNKATÁRSAT

keresünk!

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:
- mérő, nyomásszabályozó, jogi zári adatok SAP rendszerbe rögzítése
- mérők, nyomásszabályozók szétválogatása, csoportosítása, pakolása
- jelentések készítése, adatszolgáltatás
- logisztikus munkájának támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és végzettség:
- középfokú műszaki/gazdasági végzettség
- min. 1 év logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat
- SAP modulok használata, ismerete
- Windows és MS Office teljes körű használata
- teljesítmény orientált önálló munkavégzés és döntéshozatal
- jó problémamegoldó képesség
- határozott fellépés

Előny:
- szakirányú végzettség
- pécsi lakhely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a toborzas@dologido.hu e-mail címre.

Az e-mail tárgyába feltétlenül írja bele a munkakör megnevezését!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu