www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.02.07.
Hirdetés azonosító: 716751

Multinacionális, energia iparban tevékenykedő partnerünk budaörsi telephelyére keresünk munkatársat logisztikai és ügyfélszolgálati munkakör betöltésére.

Feladatok:

- Rendelések felvétele, rögzítése
- SAP rendszerben való rendszerezés
- Szállítólevelek kiküldése a raktárakba
- Napi szintű adminisztráció a kiszállított menyiségekről
- Konténerek nyomon követése, számlázása
- Raktárak közötti árumozgások nyomon követése
- Hó végi készletegyeztetésekben való közreműködés, esetleges adminisztratív hibák korrigálása
- Ügyfelek reklamációinak fogadása, továbbítása az illetékeseknek
- Jegyzőkönyvek kezelése
- Kiemelt vevők szállításának kezelése

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- 2-3 éves tapasztalat belföldi fuvarszervezésben
- SAP ismeret
- Idegen nyelv ismerete előny
- Lendületes, problémamegoldó hozzáállás
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszútávú, stabil lehetőség
- Fiatalos, lendületes csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján