www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Pécsi autóipari partnercégünk részére keresünk

Logisztikai munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel, telefonon és e-mailben
  • Kapcsolattartás társterületekkel (termelés, pénzügy, minőségügy, raktár stb.)
  • Logisztikai reklamációk kezelése
  • Készletállomány folyamatos elemzése, törzsadatok szakszerű karbantartása

Elvárások:

  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Minimum érettségi
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek (Microsoft Office)
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozott fellépés
  • Precízség, pontosság

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Logisztikai területen és / vagy autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi cégnél
  • Piacképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Pécs

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje a lenti  e-mail címünkre.

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol