www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

  Nemzetközi, kb. 20-30 főt foglalkoztató vállalat számára keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Bel- és külföldi fuvarok szervezése;
Import- és vámügyintézés (megbízás, import okmányok továbbítása, export okmányok megrendelése);
KVTD bevallás, EKÁER ügyintézés;
Napi kapcsolattartás beszállítókkal, szállítmányozókkal;
Logisztikával és beszerzéssel kapcsolatos napi adminisztráció.

Követelmények:

Szakirányú végzettség (logisztika)
Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
Gyártási tevékenységet folytató vállalat logisztikai és raktározási folyamatainak ismerete

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria
Nemzetközi környezet
Felelősségteljes munkakör

Helyek Győr
Oroszlány
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati referens horvát nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Csomagoló

Új, gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat ker...
Heves, Heves

Minőségellenőr

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...