www.cvonline.hu
Logisztikai munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.23.
Hirdetés azonosító: 1023584
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
High-tech gyártási és munkakörnyezet. Modern rendszerek. Zöldmezős beruházás.

Heves megyébe keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai munkatárs (SAP ismerettel)

Feladatok:
- SAP rendszer bevezetésében történő részvétel
- Indirekt anyagraktár működtetése (bevételezés/kiadás, azonosító és tárhely rendszer kialakítása)
- Folyamatok dokumentálása SAP WM modulban
- EKÁER ügyintézés
- Készletkontrolling

Követelmények
- Raktározásban szerzett 1-3 éves tapasztalat
- SAP WM modul ismerete elengedhetetlen!
- Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
- Jó rendszerszemlélet

Megbízónk átlagon felüli bérezést, külföldi betanulási lehetőséget, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál munkavállalóinak.