www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 302 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • Alap – és segédanyag készlet - és költségtervezése, nyomon követése, értékelése, szabályozása, leltározása
  • A tevékenységhez kapcsolódóan összefüggő statisztikák, kiértékelések, előrejelzések, jelentések készítése
  • Az aktuális helyzetnek megfelelően logisztikai folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kapcsolódó osztályokkal, valamint a hazai és nemzetközi partnerekkel
  • Termelési folyamat anyagellátásának biztosítása, haváriák kezelése
  • Rendszeres jelentés a managementnek.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (befejezett főiskolai vagy egyetemi) végzettség
  • MsOffice magas szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett, legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Aktív középfokú (tárgyalóképes) angol nyelvtudás
  • Magas szintű logisztikai és raktározási ismeretek
  • Lean, JIT, Kan-ban, 5S, PDCA ismerete
  • Precizitás, rendszerszemléletű hozzáállás
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet, benzintámogatás)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő