www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1033298
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
LOGISZTIKAI MUNKATÁRS / SUPPLY CHAIN SPECIALIST

Feladatok:
  • A szerződött alapanyagkötések lehívása, egyeztetése a beszerzővel;
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, mennyiségi és minőségi reklamációk kezelése;
  • Fuvarszervezés, rakományok összeállítása, együttműködés a vevőszolgálati munkatárssal a fuvarok optimalizálásában;
  • Szállítmányok bejelentése, kezelése, nyomon követése;
  • Bevételezés és számlázás közötti eltérés esetén közösen a raktárral annak okának felkutatása, megoldása, a folyamat gördülékenységének támogatása;
  • Alapanyagok nyomon követése, időszakos készletfrissítése, figyelembe véve az aktuális készleteket, felhasználást, szerződött mennyiségeket illetve a gyártási előrejelzést;
  • ISO előírások betartása, ezzel kapcsolatos információk átadása;
  • Logisztikai tervező, illetve vevőszolgálati munkatárs helyettesítése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • 2-5 éves multinacionális gyártó cégnél, hasonló területen szerzett tapasztalat (Supply Chain, logisztika, beszerzés, termelés tervezés, ügyfélszolgálat);
  • Középfokú ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, hatékony problémakezelés, csapatmunka
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkavégzés helye: Tatabánya környéke

Tech People LÁBLÉC