www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs (részmunkaidőben)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 883466
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal budapesti partnercégünk megbízásából keresünk részmunkidőbe, logisztikai munkatárs munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Raktári feladatok ellátása, bevételezések, kiadások elvégzése, karbantartók és alvállalkozók igényeinek kiszolgálása, munkalapok kezelése
  • Munkaruhák és védőfelszerelések nyilvántartása, szerszámok nyilvántartása, alkatrészek rendelése
  • Szállítási feladatok lebonyolítása: kapcsolattartás a szállítókkal, kapcsolattartás a gyártókkal, egyeztetés a szállításokkal kapcsolatban, vámolási feladatok ellátása, szállítói számlák kezelése, liftek nyomonkövetése és költségek nyilvántartása excelben
  • Elfekvő készletek selejtezése illetve felhasználhatóságuk felmérése
  • Veszélyes hulladék kezelése
  • Garanciális ügyek intézése SAP rendszeren keresztül, sérült anyagok visszaküldésének intézése, ha igény van rá, garanciális anyagok adminisztrációja excelben

Elvárások:

  • Raktárosi pozícióban szerzett tapasztalat vagy ezen a területen folytatott tanulmányok
  • Számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Munkaidő: heti 20 óra, amiből hétfő délelött minimum 4 óra kötelező, a többi nap ennél rugalmasabban egyeztethető

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal,  a bruttó bérigény megjelölésével, a regisztrációt követően a következő oldalon várjuk: Link megjelenítése

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!