www.cvonline.hu
Logisztikai munkatárs (Referenciaszám: PJ4795)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1071915
lejárt

Dunaharasztin lévő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Logisztikai munkatárs

Feladatok:
- Szállítási útvonal szervezése, koordinálása, nyomonkövetése
- Szállítói partnerekkel való napi kapcsolattartás egyeztetés telefonon és személyesen
- Rendszerből érkező igények alapján szállítások megszervezése
- Túraösszesítők készítése
- Kapcsolattartás a berendezési raktárral és belső szervízzel

Elvárások:
- Középfokú végzettség, érettségi
- Határozott személyiség
- Problémamegoldó készség
- Csapatmunka
- Alkalmazkodó készség
- Számítógépes ismeretek
- Alapfokú angol nyelvtudás

Előny:

- Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:
- Kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
- Megbízható munkahely és kultúrált környezet
- Versenyképes jövedelem
- Céges buszjáratok (Bp. Örs vezér tér, Határ út, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár megállóhelyekkel)

Munkavégzés helye: Pest megye (Dunaharaszti)

Munkaidő: H-P: 8-16:30

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre, vagy telefonon +36(1) 260 2094 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.