www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs (Referencia szám: Szh-1582)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.07.20.
Hirdetés azonosító: 1059865

Feladatok:

  • Beszerzési igények lehető legmagasabb szintű kielégítése
  • Bejövő árukészlet ellenőrzése, átvétele, raktárba helyezése
  • Raktárkészlet ellenőrzése, kezelése, felügyelete
  • Megrendelések előkészítése (csomagolás, címkézés, fóliázás)
  • Szállítással kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése, kezelése (fuvarlevél, utánvétlista)

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai/szakmunkás végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Jó fizikai erőnlét
  • Precíz, pontos munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Fix alapbér
  • Béren kívüli juttatás
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Szombathely

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó Szh-1582 es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)