www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs - Nyírbátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 1008669

Feladatok:

  • logisztikai veszteségek monitorozása,
  • kiszállítási folyamatok fejlesztése, hatékonyság növelése,
  • raktárkapacitás és inbound logisztikai folyamatok optimalizálása, standardizálása,
  • részvétel a beszerzési folyamatokban,
  • logisztikai elemzések, jelentések készítése,
  • logisztikai csapat segítése.

Elvárások:
  • logisztikai vagy gazdasági felsőfokú tanulmányok,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Excel),
  • analitikus szemléletmód, jó elemzőkészség,
  • ügyes szervező vagy, s szeretsz kreatívan gondolkodni
  • rugalmasság,
  • megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Juttatások:
  • multinacionális, korszerű munkakörnyezet,
  • stabil hátterű vállalat.

Előnyök:
  • Nyírbátori vagy környéki lakóhely előnyt jelent,
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves munkatapasztalat.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor