www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs - Győr

  • A hirdetés 459 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladata: Kapcsolattartás a fuvarozókkal. Külföldi partnerek vevőszolgálataival való kapcsolattartás. Árajánlatok készítése, adminisztrációs feladatok ellátása. Logisztikai projektekben való részvétel. Rendelések, beszerzések és értékesítés lebonyolításában közreműködés. EKÁER rendszer vezetése. Belföldi és nemzetközi szállítások szervezése, koordinálása, nyomon követése.

Végzettség:
Logisztikai.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett, több éves.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: Jó a kommunikációs képessége. Precíz, kiváló a problémamegoldó készsége. Gépírás ismeretei vannak. B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik. Tárgyalóképes német vagy angolnyelv-tudással rendelkezik. Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. Telefon: 96/313 282 Eng.szám: 314-1/2013-1100, 315-2/2013-1100

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Élelmiszeripari partnercégünk keres munkatársat saját csapatába.