Logisztikai munkatárs felsőfokú angolnyelv-tudással (Pest megye)

  • A hirdetés 1063 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk globális logisztikai csapatába Logisztikai munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • anyagok és alkatrészek készlettervezésének kivitelezése,
  • anyagok és alkatrészek áramlásának biztosítása és készletoptimalizálás,
  • leltár és anyagmozgás menedzselésében való részvétel,
  • megrendelések és kifizetések adminisztrálása,
  • kapcsolattartás a kereskedőkkel, a vásárlóval és az eladóval,
  • projektek nyomon követése,
  • számlák, szállítási okmányok ellenőrzése és dokumentálása,
  • riportálás a vezetőség felé.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • releváns területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfél-orientáltság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • együttműködési készség,
  • priorizálásra való képesség,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • karrierlehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbie-mail címre.