www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs - Budapest (Referenciaszám: HK-1561)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1062194

Feladatok:

  • Beszerzési igények lehető legmagasabb szintű kielégítése
  • Bejövő árukészlet ellenőrzése, átvétele, raktárba helyezése
  • Raktárkészlet rendezése, kezelése, felügyelete
  • Megrendelések előkészítése (csomagolás, címkézés, fóliázás)
  • Szállítással kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése, kezelése (fuvarlevél, utánvétlista)

 Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai/szakmunkás végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Jó fizikai erőnlét
  • Precíz, pontos munkavégzés

 Előny:

  • Épületgépészeti területen szerzett tapasztalat

 Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 1 műszakos munkarend

 A munkáltató ajánlata:

  • Fix alapbér
  • Béren kívüli juttatás (Erzsébet-utalvány)
  • Munkába járás támogatása
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

 Budapest, 10. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Logisztikai munkatárs) és a pozícióhoz tartozó HK-1561-es referenciaszámot!

 A részletekről érdeklődni lehet a 20/394-2362-es vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -