www.cvonline.hu

Logisztikai munkatárs (Autóipar) Ref.993

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.06.07.
Hirdetés azonosító: 924604
lejárt

Autóipari beszállító Partnervállalatunk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai munkatárs (Ref.993)

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal
  • Készletek kezelése, leltározási feladatok ellátása
  • Megrendelések rögzítése, átvizsgálása
  • A felmerülő problémák és reklamációk kezelése
  • Folyamatok javítására javaslattétel

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú vagy felsőfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Erős MS Office ismeretek( Word, Excel, Outlook)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete és használata
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

Amit Megbízónk ajánl:

  • Azonnali kezdés és hosszú távú munkalehetőség
  • Modern vállalati környezet, új építésű gyártó részleg
  • Kiemelt bérezés+ Cafeteria
  • Prémium éves szinten

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Egyéb:

  • Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, napi 8 órában, 08:00-16:00 óráig

Állásajánlatunkra fényképes önéletrajzzal tud jelentkezni, a pozíció nevének és referenciaszámának megjelölésével ,,Logisztikai munkatárs Ref. 993,, a következő e-mail címen: E-mail cím megjelenítése. Pályázata beérkezését követően felvesszük Önnel a kapcsolatot és tájékoztatjuk a pozíció további részleteiről is.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu