www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 915393
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy logisztikai iparágban tevékenykedő vállalat. Budapesti munkavégzéssel keresünk számukra kollégát

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

munkakörbe.

Feladatok:

•    operatív logisztikai munkafeladatok napi összehangolása
•    raktárak működésének koordinálása
•    ügyfelekkel történő kapcsolattartás
•    jelentések, statisztikák, nyilvántartások készítése
•    számlázás előkészítése

Elvárások:

•    felsőfokú szakirányú végzettség
•    angol vagy német nyelv aktív, legalább középfokú ismerete
•    kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
•    jó szervezőképesség
•    MS Office alkalmazások professzionális ismerete
•    „csapatjátékos” személyiség

Előny:

•    logisztika területén szerzett jártasság

Amit kínálunk:

•    versenyképes jövedelem
•    fejlődési lehetőség
•    teljesítményalapú ösztönző rendszerben való részvétel

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes, angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC