www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MUNKATÁRS (6308)

  • A hirdetés 940 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. osztrák tulajdonú megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi pozícióba, Polgárdiban történő munkavégzésre:
Logisztikai munkatárs

Feladatok:
-Gyártási folyamat előkészítése, támogatása és utókövetése
oGyártási megrendelések előkészítése, ellenőrzése és jóváhagyása
oSzükséges megrendelési dokumentációk elkészítése és ellenőrzése
oKapcsolattartás a műszakvezetővel és a termelési csapattal
oRaktári mennyiségek figyelése, készletellenőrzés
-Beszerzési feladatok
-Szállítások tervezése és szervezése
-Beérkező áruk átvétele
-Kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások:
-Min. középfokú végzettség
-Min. 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-Erős kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
-MS Office felhasználói szintű ismerete
-Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
-Kommunikatív, csapatjátékos személyiség
-Önálló munkavégzés
-Rugalmasság, lojalitás

Amit kínálunk:
-Hosszú távú munkavégzés egy folyamatosan növekvő vállalatnál
-Változatos, kihívásokkal teli munkakör
-Kellemes munkahelyi légkör
-Versenyképes juttatások

Munkavégzés helye:
Polgárdi, Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. A tárgyban kérjük, jelölje meg: Logisztikai munkatárs.
Érdeklődni lehet: 0612790624