www.cvonline.hu
Logisztikai mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.11.
Hirdetés azonosító: 967374
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Logisztikai ismeretek raktárban
  • Termelés ellátás késztermék gyártás oldaláról
  • Milkrun hálózat tervezés, kalkuláció
  • Gyártósorokkal történő kapcsolattartás , rendelések ütemezése , feldolgozása
  • Statisztikák , kimutatások készítése a Milkrun körökről és a kiszállítási területről
  • Napi, heti ,havi volumenek követése BPS standardnek megfelelően
  • MTM analízis
  • Értékáram készítés és frissítés MS Visio programban
  • Projektekben történő részvétel
  • Produktivitás elemzés és növelés
  • Kapacitás előrejelzések a gyártósori igényeknek megfelelően
  • Munkautasítások felülvizsgálata , készítése , oktatása
  • Vevői /Belső auditokra történő felkészülés
  • Üzleti tervezéshez szükséges alap adatok összegyűjtése
  • Rendszeres folyamat megerősítés a késztermék területen
  • ABC analízis készítése
  • Layout tervezés és optimalizálás
  • Kan-ban , supermarket kalkulációk vevői göngyölegre

Elvárások:

  • Logisztikai felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban)
  • Lean Logistics, Supply Chain ismeretek
  • JIT, JIS, KAN BAN ismeretek
  • Ms-Office programok ismerete

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.