www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI MENEDZSER

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Több éves múlttal rendelkező ruházati, kereskedelmi cég budapesti irodájába keres, azonnali kezdéssel

munkatársat

Főbb feladatok:

  • Import áruk szállítmányozása Távol-Keletről, Afrikából és az EU tagállamaiból tengeren, légi úton, vasúton és közúton, konténeres és gyűjtő egyaránt
  • Import vámkezelés lebonyolítása Magyarországon illetve az EU több tengeri és légi kikötőjében (Tarifálás)
  • Gyorspostai küldemények kezelése
  • Export áruk szállítmányozása, vámkezelése EU -on kívüli országokba
  • Vámraktárba való be- és kitárolás lebonyolítása, nyilvántartások kezelése
  • Gyártói, beszállítói számlák ellenőrzése, elfogadása, utalásra előkészítése, szezon végi elszámolása, pénzügyi rendezése
  • Napi kapcsolat tartás a gyártókkal és egyéb prémium és luxus márkák képviselőivel
  • Beérkező áru megrendelése, (SAP)
  • Rendszeres jelentések készítése a vezetőség számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Több éves szállítmányozási és vámügyintézői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Felsőfokú, szakirányú, de min. gazdasági végzettség
  • Tanulási, fejlődési képesség, nyitottság a változásokra
  • Problémamegoldó, problémák esetén gyorsan reagáló és a megoldásra és eredményre törekvő, terhelhető és monotonitást tűrő személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • SAP ismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes, szakmai önéletrajzát, fizetési igény és munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő