www.cvonline.hu

Logisztikai Menedzser

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

A KITE Zrt. Nádudvari Központja pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Feladata:

  • fuvarszervezés lebonyolítása, valamennyi KITE által forgalmazott input anyag vonatkozásában,
  • rendelések, visszaigazolások kezelése,
  • szállítmány útjának nyomon követése, alvállalkozókkal folyamatos kapcsolattartás,
  • tehergépkocsi-vezetők koordinálása, operatív irányításuk
  • számlázás, kimutatás készítés az alközponti kiszállító kocsik feladatairól,
  • adminisztratív feladatok ellátása (költségek alakulása).

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • kiemelkedő érdekérvényesítő képesség
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség.

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági területen való jártasság,
  • angol/német nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Munkavégzés helye:

  • Nádudvar

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a lenti linkre kattintva töltheti fel jelentkezését 2014. június 15-ig.

Helyek Nádudvar
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő