www.cvonline.hu

Logisztikai lebonyolító

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.09.20.
Hirdetés azonosító: 770544

Multinacionális partnerünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező, németül folyékonyan beszélő, műszaki háttértudással rendelkező logisztikai lebonyolító szakembert.

Feladatok:

- A projektek kivitelezésének koordinálása.
- Megfelelő beszállítók kiválasztása.
- Partnerekkel való kapcsolattartás.
- Kapcsolattartás a társszervezetekkel.
- Folyamatos műszaki felügyelet mind a saját kivitelezők, mind pedig a projekt számára fontos kivitelezők munkájára.
- Műszaki átadás a vevők illetve az értékesítés utáni folyamatok nyomon követői részére.

Elvárások:

- Magabiztos,folyékony NÉMET nyelvtudás
- Géptelepítéssel kapcsolatos tapasztalatok
- Műszaki affinitás
- 2-3 éves tapasztalat hasonló területen
- Jó kommunikációs képesség
- Határozott, meggyőző fellépés

Amit kínálunk:

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Hosszútávú lehetőség
- Stabil vállalati háttér
- Fiatalos, lendületes csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a