www.cvonline.hu
Logisztikai (LEAN) gyakornok (Referenciaszám: PJ3886)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.11.
Jelentkezési határidő: 2015.10.15.
Hirdetés azonosító: 974379
lejárt

XXII. kerületi gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

LEAN gyakornok
Logisztika, raktározás területre

Feladatok:
- LEAN események előkészítése
- Kaizen ötletek nyomon követése
- Adatgyűjtés és kiértékelés
- Akciókhoz javaslat tétel
- Aktív részt vétel megbeszéléseken, műhelymunkákon

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Erős Excel ismeret (fkeres és pivot tábla készségszintű használata)
- Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
- Heti 30 óra vállalása irodai munkarendben (8.00-16.30)

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.