www.cvonline.hu

Logisztikai küldeményfeldolgozó

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1003671

Országos hálózattal rendelkező csomagkézbesítő partnerünkhöz munkatársakat keresünk Budaörsi partnercégünkhöz keresünk nehéz fizikai munkára munkavállalókat! A bejárás céges busszal is lehetséges, melyre Budapest frekventált helyein lehet felszállni (Blaha Lujza tér, Ferenciek tere, Keleti pályaudvar, Örs vezér tere). Hétfőtől péntekig tart a munkavégzés. Dolgozni 2 műszakban: 12:30-21:00, vagy 20:00-04:20 óráig.
Feladatok:

  • csomagküldemények pakolása

Elvárások:
  • Kitartó
  • Dolgozni akaró
  • Becsületes
  • Erkölcsi Bizonyítvány

Juttatások:
  • Céges busz
  • Nettó 775 forintos órabér 22 óráig
  • Nettó 975 forintos órabér 22 órától 06-ig

Előnyök:
  • Jó fizikum
  • 8 általános

Egyéb kapcsolati információk:
  • Emailben

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest