www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI KÖZPONT OSZTÁLYVEZETŐ

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 808862

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Kínált pozíció:

RAKTÁRI OSZTÁLYVEZETŐ

Munkavégzés helye: Székesfehérvári Logisztikai Központ

Feladatok:

  • sikeres betanulást követően a logisztikai központ egy osztályának (árubeérkezés,- összekészítés,- kiszállítás) vezetése
  • a beszállítókkal, üzletekkel, a vállalat más részlegeivel történő folyamatos kapcsolattartás
  • készletrögzítés és leltározás
  • logisztikai adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • sikeresen lezárt főiskolai/egyetemi tanulmányok (szakirányú végzettség előny)
  • logisztikai területen, illetve kereskedelemben szerzett tapasztalat előny
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés és jó szervezőkészség
  • jó kommunikációs-, és elemzőkészség
  • ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • alapos, minden területre kiterjedő betanulás, amelyben tapasztalt kollégák segítik
  • versenyképes fizetés
  • 100 %-os utazási támogatás
  • étkezési hozzájárulás (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • biztos, multinacionális környezet

Kérjük, amennyiben úgy érzi, szakmai tapasztalatai és képességei összhangban vannak az elvártakkal, küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát, vagy adja le jelentkezését alábbi, online felületünkön!

Link megjelenítése

Lidl Magyarország Bt, Személyzeti Osztály

1037 Budapest Rádl árok 6.

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja