www.cvonline.hu

Logisztikai középvezető

  • A hirdetés 947 napja lejárt

Autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk vezetői szemlélettel rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • A belső logisztika és a hozzá tartozó raktár vezetői feladatainak ellátása, úgymint:
  • Belső anyagáramlás koordinálása;
  • Szoros kapcsolattartás a beszerzéssel, termeléssel - a hatékony termelés-kiszolgálás érdekében;
  • A raktár teljesítményének javítása;
  • Raktári dolgozók koordinálása, értékelése, motiválása;
  • Folyamatos, akadálymentes anyagáramlás biztosítása;
  • Biztonsági szabványoknak megfelelő munkaszervezés;
  • Riportolás a logisztikai igazgató részére.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat (belső logisztika, raktárvezetés, anyagmozgatás)

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete

Az ideális pályázó:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Kiváló szervező és koordináló

Amit Partnerünk kínál:

  • Bejárás 100%-os támogatása
  • Motiváló bérezés
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye
Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő