www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

  • A hirdetés 636 napja lejárt

InnoCore Vision Kft.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Fuvarrendelés, fuvarszervezés, fuvarkövetés szerződött nemzetközi / belföldi szállítmányozó cégekkel, valamint ezen folyamatok dokumentációja.
  • Kapcsolattartás a szerződött fuvarozó cégekkel telefonon, skype-on és e-mail-en keresztül.
  • Új szállítmányozó cégek felkutatása, és a cég igényeinek megfelelően szerződéskötés előkészítése.
  • Fuvarokmányok kitöltésének követése, kommunikációja a szállítmányozóval, valamint az indító, fogadó raktárakkal.
  • Fuvarszámlák ellenőrzése.
  • Fuvarokmányok visszagyűjtése, ezek státuszának riportálása.
  • Nemzetközi / belföldi raktárakkal való kapcsolattartás, beszállítások egyeztetése, árukiadások egyeztetése, bonyolítása, dokumentációja.
  • Kapcsolattartás a szerződött raktárakkal telefonon, skype-on és e-mail-en keresztül.
  • Új nemzetközi / belföldi raktárak felkutatása, és a cég igényeinek megfelelően szerződéskötés előkészítése.
  • Nemzetközi / belföldi raktárakban tárolt készletek mozgásának követése, riportálása, adott esetben kommunikációja a partnerek felé.
  • Raktározási számlák ellenőrzése.
  • Biztosítók felkutatása éves raktár, és szállítmánybiztosítási keretszerződés megkötéséhez - szerződés előkészítése.
  • Káresemény, vagy áruhiány esetén jegyzőkönyvek készítése, a kártalanítási procedúra ügyintézése a biztosítókkal.
  • Kamion pakolás tervek elkészítése, a maximális helykihasználás érdekében.
  • Folyamatok és szabályok szállítási határidők folyamatos nyomon követése és betartása, és a többi kolléga tájékoztatása ezekről.
  • Riportok, kimutatások készítése, a vezetői döntéshozatal támogatása.
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Hatékony munkakapcsolat kiépítése az értékesítési, adminisztrációs és a logisztikai csapat tagjaival.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középiskolai végzettség (főiskolai/egyetemi végzettség előny).
  • Legalább 2-3 év hasonló környezetben szerzett releváns tapasztalat.
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen.
  • Olasz vagy/és német vagy/és Spanyol nyelvtudás előnyt jelent.
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély előny
  • Megbízható számítógépes ismeretek (MS Office Word, Excel, Outlook).
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat.
  • Büntetlen előélet.
  • Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés és gyors problémamegoldó készség
  • Célorientáltság a feladatok ütemezésében, megoldásában, párhuzamos feladatok időzített kezelése.
  • Közvetlen, nagyon jó kapcsolatteremtő képesség.
  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció, kitartás.
  • Stressz tűrő képesség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • összetett felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat
  • versenyképes juttatás
  • kellemes munkahelyi légkör
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő