www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 829985
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Logisztikai koordinátor munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Logisztikai tevékenységek koordinálása a telephelyek között
  • A logisztikai KPI konszolidálása PMS szinten (product market segmens)
  • Logisztikai költségek számítása (csomagolás, szállítás, raktár, stb.)
  • Logsztikai projektek és intézkedések koordinálása, valamint ellenőrzése PMS szinten
  • Integrált összehangolás, telephelyek közötti kommunikáció PMS-en belül
  • Támogatni és konzultálni a logisztikai vezetőkkel PMS-en belül, azért, hogy feljessze a logisztikai szervezetet és folyamatokat, valamint a logisztikai KPI-t
  • Rendszeres jelentések készítése a PMS vezetőnek

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma közgazdaságtan vagy logisztika területen
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat a logisztika területén
  • Angol és/vagy német tárgyalóképes magabiztos nyelvtudás
  • Haladó MS Office ismeret (különöse Excel)
  • Tapasztalat projekt menedzsment terén
  • Csapatmunka, precizitás, magabiztosság
  • Jó kommunikációs készség a vevői és szállítói oldalon egyaránt
  • Innovatív gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat autóipar területén

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég
  • Versenyképes jövedelem, változó kompenzációs csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.