www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.11.01.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális FMCG partnerünk soproni telephelyére keresünk munkatársat
Logisztikai koordinátor munkakörbe.

Az új munkatárs feladata lesz többek között a már meglévő partnerekkel való együttműködés fejlesztésének koordinálása, illetve az új partnerek felkutatása.

Feladatok:

- Transzport költségek analizációja, ezek fejlesztési lehetőségeinek előterjesztése
- Együttműködési projektek előkészítése
- Részvétel a regionális logisztikai projektekben: Best Practice-ek megosztása és alkalmazása
- Aktív részvétel a transport folyamatokkal kapcsolatos teendőkben, illetve azok optimalizációja és fejlesztése
- Együttműködés a társosztályokkal a partneri elégedettség maximalizációja érdekében a költségek minimalizálása mellett
- A logisztikai és supply-chain folyamatok rendszeres kiértékelése és fejlesztése a cég stratégiáinak megfelelően

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (logisztikus/közgazdász)
- Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- SAP vonatkozó modulok, TPM, Lean, WCM és Six Sigma ismeretek előnyt jelentenek
- Kíváló kommunikációs készségek
- Sikerorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

- Hosszútávú, stabil munkalehetőség
- Szakmai megbecsülés, lehetőség az önálló és proaktív munkavégzésre
- Versenyképes juttatási csomag, teljesítményarányos bónusz
- Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -