www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.20.
Jelentkezési határidő: 2017.11.25.

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk részére keresünk Raktári anyagmozgató pozícióba munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:
- Kb. 50 fő vezetése
- Operatív irányítás, felelősségvállalás a műszakok munkájáért.
- Logisztikai folyamatok fejlesztése
- Diszpozíció (LKW, Vagon, Hajó)
- Munkatársak oktatása
- A logisztikai vezető helyettesítése

Elvárások / Requirements

Elvárások:
Német vagy Angol nyelvtudás
- Logisztika területén szerzett tapasztalat: Raktározás, szállítmányozás, raktárkezelés
- Több éves vezetői tapasztalat
- SAP, MS Office, stb ismeret
Előny:
- Targonca-, illetve darukezelői végzettség

Amit kínálunk / Offer

Egy nyitott, dinamikus, proaktív személyt keresünk, aki jól tud alkalmazkodni az induló folyamatok kialakításában, fejlesztésében, értékes tapasztalatokkal rendelkezik a raktári logisztika területén, de az operatív irányítás/munkavégzés is közel áll hozzá.
hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
- továbbképzési, tanulási lehetőségek
- részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
- versenyképes jövedelem

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -