www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

  • A hirdetés 101 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• Nemzetközi költöztetések koordinálása egyedi szerződéseknek megfelelően
• Szállítások teljes körű megszervezése (légi, vízi, szárazföldi)
• Költségek, árazások, foglalások nyomon követése
• Ügyfelek támogatása, kérdések, kérések megválaszolása, problémák kezelése és megoldása
• Dokumentációs háttér magas színvonalú biztosítása (pl. adatbázisok karbantartása)

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Minimum 2-3 éves munkatapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet, döntésképesség
• Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
• Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
• Proaktív gondolkodásmód

Előny:
• Logisztikai végzettség
• Költöztetésben szerzett tapasztalat
• Tengeri vagy légi szállítmányozásban szerzett tapasztalat
• Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Stabil, dinamikus csapat
• Hosszú távú munkalehetőség
• Nyelvtudás használatának lehetősége
• Nemzetközi kapcsolatok kiépítése