www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Logisztikai Koordinátor

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Beszállítások, kiszállítások  ütemezése (Beérkező/kimenő fuvarok rögzítése az időkapu programban, az átvételi és rakodási kapacitások figyelembevételével)
  • EKAER számok kiadása
  • Beérkező áru lejelentése
  • Fuvartender követése és fuvarozási feladatok szerződésnek megfelelő elosztása, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Logisztikai csapat ISO/SOX audit megfelelés vizsgálata
  • Intrastat lejelentések készítése
  • Környezetvédelmi kapcsolattartás, dokumentációk ellenőrzése, lejelentése
  • Minőségi reklamációk ügyintézése

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség logisztikai/kereskedelmi/ közgazdasági területen
  • Precizítás
  • Probléma megoldási készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelv  ismeret
  • MS office  programok (Excell, Access, Word ) magas szintű ismerete
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Német nyelvtudás,
  • Oracle ismeret.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal