www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1054370

A térhatároló és biztonsági rendszerek kereskedelmében piacvezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő vállalathoz keresünk munkatársat, Budapest XVII. kerületi munkahelyre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kapuk és kerítéselemek értékesítésének támogatása
  • Kapu ajánlatok előkészítése, mennyiségi kalkulációk, kapcsolódó logisztikai feladatok összehangolása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal, kivitelezőkkel
  • Fuvarszervezés, fuvarozó alvállalkozók elszámoltatása, fuvarozással kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Vevői kapcsolatok gondozása
  • Raktári folyamatok felügyelete

Elvárások

  • Legalább középfokú logisztikai végzettség
  • Logisztikai tapasztalat
  • Kommunikáció-képes angol vagy német nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelt alapjövedelem és teljesítményhez kapcsolt bónuszrendszer
  • Változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Széles körű cafeteria

A munkavégzés helye

Budapest XVII. kerület

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR, Budapest XVII. kerület