www.cvonline.hu

Logisztikai koordinátor

  • A hirdetés 201 napja lejárt

Európai élelmiszerhálózatot építő cég felvételt hirdet az alábbi pozícióba, budapesti irodába:

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló szervező képesség
  • Stressztűrő képesség
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word) magas szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Feladatok:

  • Készletgazdálkodás
  • Kiszállítás szervezés
  • Számlakiállítás
  • Szerződések előkészítése
  • Beszámolók készítése
  • Ügyvezetés munkájának a támogatása
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása és hivatali ügyek intézése
  • Egyéb általános irodai teendők ellátása

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai kihívások
  • Nagyfokú önállóság és autonómia
  • Stabilitás, biztonság
  • Versenyképes jövedelem

Azonnali munkakezdés.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő